Mila
Hoi, ik ben Mila, de vrolijkste hond van de hele wereld! Ik ben bij Charissa en Nick terechtgekomen, en wat ben ik daar blij mee! Mijn leven is nu een groot feest vol met heerlijke snoepjes, lekker eten, knuffels en spelen. Niks maakt me gelukkiger dan wanneer ik heerlijk verwend wordt!
Maar weet je wat ik nog leuker vind dan knuffelen? Tapijten! Oh ja, ik ben dol op tapijten. Gelukkig hebben we er drie in huis, dus ik kan elke dag een ander kiezen om op te rollen. Of ik nu zin heb in het zachte tapijt in de woonkamer, het kleurrijke in de hal, of het pluizige in de slaapkamer, er is altijd wel een plek waar ik me heerlijk kan oprollen en wegdromen.
En dan heb je nog mijn andere grote liefde: dekentjes. Oh, dekentjes zijn zo geweldig! Ze zijn zacht, warm en perfect om lekker in te nestelen. Ik heb er zo'n obsessie mee dat Charissa nu al haar dekentjes kwijt is. Oeps! Ze zegt altijd dat ik een echte dekentjesdief/ monster ben, maar ik weet zeker dat ze het niet erg vindt als ze ziet hoe gelukkig ik ermee ben.
Het leven is fantastisch met Charissa en Nick. Elke dag is een nieuw avontuur vol liefde, knuffels en natuurlijk heel veel dekentjes en tapijten om van te genieten. Ik ben echt de gelukkigste hond die er is!
Liefs, Mila 🐶 (Gloom)
Dierentehuis Kennemerland
Je kunt ons alleen op afspraak bezoeken.

