Dierenbeschermingscentrum Amersfoort
Loes van Overeemlaan 83818 GZ Amersfoort
Deze degoe kerel is een gezellig en nieuwsgierige jongen die op zoek is naar een nieuw thuis. Hij is in onze opvang geboren op 20-01-2021 en . Zijn vacht is een bonte combinatie van wit met wildkleur.
Hij is erg actief en nieuwsgierig, vooral als je eten komt geven is hij zeer enthousiast. Hij pakt graag een brokje uit je hand. Hij zit niet stil en zorgt voor wat extra reuring, wat hem erg leuk maakt om naar te kijken. Zodra het deurtje van het verblijf open gaat moet je dus ook een beetje oppassen dat hij er niet uit springt of op je arm kruipt. Mocht hij ontsnappen dan kan je hem vaak met een lekker brokje weer terug lokken. Hij wordt niet graag opgepakt. Dat vindt hij reuze spannend, maar hij zal niet bijten. Daarom doen we dit alleen voor controle of als het nodig is om het verblijf schoon te maken.
Wij zoeken voor deze man een nieuw huis met een ruim verblijf en een maatje. Ziet u het wel zitten met hem? stuur dan snel een foto met afmetingen van het verblijf naar KnaagenkoDBCA@dierenbescherming.nl.
Geslacht | Mannelijk |
---|---|
Geboortedatum | 20 januari 2021 |
Aantal dagen in asiel | 642 dagen |
Plaatsbaar vanaf | 25 april 2021 |
Kan bij kinderen | Ja |
Moet bij soortgenoten | Ja |
Gecastreerd / Gesteriliseerd | Ja |
Vacht | Niet van toepassing/zie tekst |
Beschikbaarheid | Gereserveerd |
Telefonisch bereikbaar en voor afspraken: van maandag tot en met zaterdag van 10:00 tot 13:00 en 13:30 tot 16:00.
Wij nemen aanvragen voor honden en katten alleen in behandeling als onderstaande formulieren zijn ingevuld!
Naar het aanvraagformulier voor honden
Naar het aanvraagformulier voor katten
Mail ons via onderstaande knop of op infodbca@dierenbescherming.nl voor andere dieren.
Let op: Wanneer je reageert op een ander dier ontvangen wij graag een email met in ieder geval naam en telefoonnummer.
Denk ook aan andere informatie die ons kan helpen de dieren aan de juiste persoon te koppelen, zoals huiselijke situatie, omvang van het hok, andere dieren in huis etc. Hoe completer de informatie, hoe sneller wij kunnen reageren.