
Rommel
Rommel
- Vrouwelijk
Stap 1: Ontdek of ik bij je pas
Ben ik niet mooi met mijn zilverkleurige vacht? Hoe komen ze er dan bij om me Rommel te noemen? Ik maak geen rommel en mijn vacht houd ik ook netjes bij. Maar vooruit, de verzorging is hier best goed dus mijn naam nemen we op de koop toe. Zoals je misschien begrijpt ben ik gevonden, waardoor er niets over mijn achtergrond bekend is. Dus ook niet hoe ik eerder heette. Eigenlijk ging de vangploeg op zoek naar 2 kleine konijntjes die bij een tankstation gesignaleerd waren, maar in plaats daarvan troffen ze mij aan. En met mijn 4,3kg weeg ik minstens zo veel als twee kleintjes. Ik liet me natuurlijk niet zomaar vangen - je weet nooit waar je dan weer terechtkomt - maar zoals gezegd ben ik bij het Knaagspoor goed terechtgekomen. Natuurlijk is dit maar een tussenstation, ik wil graag een riant verblijf en een leuke vent om een beetje mee aan te kunnen rommelen.
Heb jij die leuke ram voor mij? Dan wil ik wel op date.
Wij werken uitsluitend op afspraak. Wilt u kennis komen maken, mail ons dan voor meer informatie. Vermeld in uw mail de volgende punten:
- Afmeting huisvesting inclusief foto
- Binnen- of buitenruimte
- Uw gezinssamenstelling
- Uw telefoonnummerKenmerken
Dossiernummer 1128508 Geslacht Vrouwelijk Aantal dagen in asiel 88 dagen Plaatsbaar vanaf 8 maart 2022 Kan bij kinderen Onbekend Moet bij soortgenoten Ja Beschikbaarheid Beschikbaar Stap 2: Ken onze tarieven
Stap 3: Neem contact op