We zijn altijd op zoek naar goede plekjes voor boerderijkatten. Deze katten zijn té verwilderd voor een leven in huis en worden daar ook niet gelukkig, maar zijn wel gewend om gevoerd te worden door mensen. Ze zoeken dus een thuis waar ze een plek hebben om te schuilen zoals een stal maar waar ze voor de rest vrij mogen rondlopen over het terrein.
Ook dienen ze dagelijks voorzien te worden van schoon vers water en voeding.
Ze zoeken dus een boerderij, manege of andere mooie buitenplek met een vacature voor muizenvanger. Dit kunnen ze als de beste!
We vragen geen adoptiekosten voor deze katten, een vrijwillige bijdrage is natuurlijk altijd welkom.
Ben je dus op zoek naar een boerderijkat (of -katten)? Stuur ons dan een e-mail met het woonadres en wat meer informatie over de plek. E-mail: Limburg@dierenbescherming.nl
Deze katten worden niet graag geaaid en zijn absoluut geen knuffelkatten!
Ze zijn ook doorgaans onzindelijk in huis omdat ze gewend zijn hun behoefte buiten te doen.
Let op: we hebben niet altijd boerderijkatten in de opvang zitten, mocht je interesse hebben in adoptie dan kunnen we je wel op een wachtlijst plaatsen.
Kenmerken
Geslacht |
Onbekend
|
---|
Aantal dagen in asiel |
2231 dagen
|
---|
Plaatsbaar vanaf |
7 maart 2022
|
---|
Kan bij kinderen |
Onbekend
|
---|
Kan bij honden |
Ja
|
---|
Kan bij katten |
Ja
|
---|
Speciale zorg |
Nee
|
---|
Gecastreerd / Gesteriliseerd |
Ja
|
---|
Moet naar buiten |
Ja
|
---|
Wordt graag aangehaald |
Nee
|
---|
Boerderijkat |
Onbekend
|
---|
Beschikbaarheid |
Beschikbaar
|
---|