Dierenopvangcentrum Gouda
Groenhovenweg 5012803 DL Gouda

Naam: Kaat
Geslacht: poes gesteriliseerd
Geboortedatum: 09-05-2026
Kan met andere katten: Ja
Kan met honden: onbekend
Kan met kleine kinderen: Nee
Kan met oudere kinderen: Ja
Moet naar buiten: Ja
Moet samen: ja bij andere kat of met zus Karlijn
Hoi, wij zijn Kaat en Karlijn! Wij zijn beide ongeveer 14 weken oud en zijn op zoek naar een eigen thuis waar we rustig mogen ontdekken hoe leuk het leven kan zijn.
Toen we nog maar een paar weken oud waren, werden we samen met onze andere nestgenootjes buiten gevonden. De andere kittens werden al snel echte sociale vlindertjes, maar Karlijn en ik hebben iets meer tijd nodig gehad. Ik ben van ons tweeën degene die het spannendst vindt en daarom zoek ik een baasje met vooral veel geduld.
Kaat: Ik ben geen kitten die meteen op je af komt rennen voor een knuffel. Ik moet eerst ontdekken dat je te vertrouwen bent. Met rust, geduld en positieve ervaringen kan ik steeds meer stapjes vooruit zetten. Een sociale kat die al helemaal gewend is aan mensen zou voor mij daarom ontzettend fijn zijn. Daar kan ik veel van leren en zo ontdekken dat mensen en het leven in huis eigenlijk helemaal niet zo eng zijn.
Karlijn: Ik heb vooral iemand nodig die mij rustig de tijd geeft om vertrouwen op te bouwen. Ik moet nog leren dat een mensenhand ook heel fijn kan zijn en dat de wereld helemaal niet zo eng is als hij in het begin misschien lijkt. Een andere, sociale kat in mijn nieuwe huis zou daarom heel fijn zijn. Van een stoere kattenvriend kan ik namelijk ontzettend veel leren!
Ik hoef niet per se naar buiten. Een rustig huis waar ik veilig kan wonen, met een leuke kattenvriend en mensen die mij de tijd geven, is voor mij veel belangrijker. Een rustige hond die gewend is aan katten zou ik waarschijnlijk ook nog kunnen leren kennen. Jonge kinderen zijn voor mij waarschijnlijk wat druk, maar met wat oudere, rustige kinderen moet het prima kunnen.
Mijn toekomstige baasje hoeft dus vooral geen haast te hebben. Geef mij de tijd, laat mij op mijn eigen tempo groeien en wie weet komt er uiteindelijk een ontzettend leuk en lief meisje uit mijn schulp tevoorschijn.
Ben jij die geduldige persoon die mij wil leren dat de wereld eigenlijk best een fijne plek is? Dan maak ik heel graag kennis met je!
Het liefst gaan wij samen naar een nieuw huisje, omdat wij beide wat verlegen zijn, is het wel belangrijk om te weten dat wij in het begin wat meer tijd nodig zullen hebben om aan onze nieuwe baasjes te wennen.
Let op: Omdat wij het belangrijk vinden dat er ook een fysieke klik is met onze kittens, hebben wij besloten dat wij een afspraak maken voor een bepaalde dag en tijd en dat we geen kittens op voorhand reserveren. Bent u geïnteresseerd in onze kittens? Stuur dan een mail naar gouda@dierenbescherming.nl
U kunt uitsluitend mailen voor een afspraak, bellen heeft geen nut. Meld hierbij uw:
-Gezinssamenstelling en leeftijden
-Telefoonnummer
-Zijn er andere dieren in huis en zijn deze katten gewend? En wat zijn de leeftijden?
-Heeft u een balkon of een tuin waar de kat op mag?
-Bent u veel van huis?
-Heeft u interesse in 1 of 2 kittens? En waarom?
-En heeft u al een voorkeur voor een van onze kittens?
-Gaat u binnenkort met vakantie?
-Welke dagen en tijden bent u beschikbaar? (Afspraken voor kennismaking zijn 7 dagen per week mogelijk)
Meer informatie over onze procedure en de kosten vindt u op: https://www.dierenbescherming....
| Soort | Huiskat (Europese korthaar) |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwelijk |
| Geboortedatum | 9 mei 2026 |
| Plaatsbaar vanaf | 15 augustus 2026 |
| Kan bij kinderen | Onbekend |
| Moet bij soortgenoten | Ja |
| Kan bij honden | Onbekend |
| Kan bij katten | Ja |
| Speciale zorg | Onbekend |
| Gecastreerd / Gesteriliseerd | Ja |
| Moet naar buiten | Nee |
| Wordt graag aangehaald | Onbekend |
| Boerderijkat | Nee |
| Beschikbaarheid | Beschikbaar |
Je kunt ons enkel op afspraak bezoeken.
In de verhaaltjes van de dieren staat hoe je het beste op dit dier kunt reageren. Wanneer je ons mailt ontvangen wij graag de antwoorden op eventuele vragen in de tekst en vergeet je telefoonnummer niet.