Dierenbeschermingscentrum Limburg
Langereweg 96121 SB Born

Chaplin is een angstige kater van 3 jaar oud. Hij is een kerel die tijd nodig heeft om te wennen. Aaien en aanraken? Op dit moment nog niet, té eng!
In de avonduren ben ik een hele andere kater. Dan loop ik rond, speel ik af en toe met de andere katjes (ik ben de rustigste in de groep) en ga ik heerlijk languit liggen!
Wat ik zoek is iemand die mijn vertrouwen wil winnen.
Een tuin is een must voor deze kat. We plaatsen deze katten niet op appartementen of flats met balkon
Let op: Het is niet mogelijk om zonder afspraak naar deze kat te komen kijken.
Graag verzoeken wij je eerst een kennismakingsmail te sturen naar limburg@dierenbescherming.nl. Wij nemen dan snel contact met je op om een eventuele afspraak te maken. Bedankt voor je begrip!
Het is ook mogelijk om meerdere katten in het asiel te bezoeken tijdens een afspraak.
Is er een klik met de kat tijdens de afspraak? Dan mogen de meeste katten direct mee naar hun nieuwe thuis.
Ben je woonachtig in Duitsland of België? Dan is het helaas niet mogelijk om een kat of kitten uit ons asiel te adopteren. Op onze website bij info en advies vind je hier meer informatie over.
| Soort | Huiskat (Europese korthaar) |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk |
| Geboortedatum | 4 juni 2023 |
| Aantal dagen in asiel | 91 dagen |
| Kan bij kinderen | Vanaf 12 jaar |
| Moet bij soortgenoten | Nee |
| Kan bij honden | Onbekend |
| Kan bij katten | Ja |
| Speciale zorg | Nee |
| Gecastreerd / Gesteriliseerd | Ja |
| Moet naar buiten | Ja |
| Wordt graag aangehaald | Nee, Is nog te spannend voor hem |
| Boerderijkat | Nee |
| Beschikbaarheid | Beschikbaar |
Bezoek alleen mogelijk op afspraak!
Gebruik de knop hieronder om te reageren en mail ons uw gegevens. Vergeet vooral uw telefoonnummer niet.