Plek voor boerderij katten gezocht!

Plek voor boerderij katten gezocht!

  • Stap 1: Ontdek of ik bij je pas

    Wij zijn op zoek naar leef plekken voor verwilderde katten!

    Verwilderde katten:
    De katten zijn te verwilderd om nog te socialiseren en er een rustige huiskat van te maken. Deze katten kunnen niet in huis worden gehouden, daar zouden ze ontzettend ongelukkig worden. Waar ze wél helemaal op hun plek zouden zijn, is op een manege, (zorg) boerderij, bij mensen met een grote tuin of een dergelijke plek.

    Warm en droog:
    Overdag fijn rondstruinen op een erf, mensen op een afstandje bekijken, muisjes vangen en af en toe een voerbakje opzoeken voor een lekker maaltje maakt hen gelukkig. Voor de nachten is het fijn als ze ergens warm, droog en tochtvrij kunnen slapen.

    Meld je aan:
    De katten zijn door ons gecastreerd/gesteriliseerd om (meer) nestjes te voorkomen, gechipt en geënt. Kun jij hen een landelijk thuis bieden?
    Stuur ons dan een mail: doc.almelo@dierenbescherming.nl


    ** Foto ter illustratie **

    Kenmerken

    GeslachtOnbekend
    Plaatsbaar vanaf13 mei 2024
    Kan bij kinderenOnbekend
    Kan bij hondenOnbekend
    Kan bij kattenOnbekend
    Speciale zorgOnbekend
    Gecastreerd / GesteriliseerdJa
    Moet naar buitenJa
    Wordt graag aangehaaldNee
    BoerderijkatJa
    BeschikbaarheidBeschikbaar
  • Stap 2: Ken onze tarieven

  • Stap 3: Neem contact op

    Je kunt ons alleen op afspraak bezoeken.

    Reageer bij voorkeur via de contactknop of stuur ons een mail met de naam van het dier en telefoonnummer.

    doc.almelo@dierenbescherming.nl
    Neem contact op