Caja
Buitenbeentje

Caja

  • 13 maart 2019

Leergierige, baasgerichte dame zoekt stabiele baas

Accepteer marketing cookies om deze video te zien

Klik hier om cookie voorkeuren aan te passen
  • Stap 1: Ontdek of ik bij je pas

    Caja is een kruising Hollandse Herder x Mechelse Herder, een gecastreerde teef geboren op 13 maart 2019.

    Caja heeft inmiddels lange tijd in het asiel doorgebracht en staat met stip op nummer 1 bij de vrijwilligers. Iedereen is dol op haar.
    Hoe blij waren we dan ook toen zij tussentijds herplaatst werd en een geweldige plek kreeg. Maar helaas bleek uiteindelijk dat deze toch niet passend voor haar was. Caja kan beschermend zijn naar haar baas en heeft bezitsdrang. Wanneer zij iets heeft en je probeert dit af te pakken, kan zij gaan grommen.

    Daarom zoeken wij voor haar een ervaren baas die haar goed kan lezen, duidelijkheid biedt en op een positieve manier met haar omgaat.

    Caja is een slimme en erg baasgerichte hond. In het asiel is veel met haar getraind, onder andere op haar neiging om uit te vallen naar langsrijdend gemotoriseerd verkeer. Hierin heeft zij grote stappen gemaakt. Een rustige woonomgeving blijft echter belangrijk, omdat een drukke woonwijk haar te veel prikkels geeft.

    Inmiddels wordt Caja een dagje ouder en is zij een stuk rustiger geworden. Waar zij vroeger veel beweging en uitdaging nodig had, geniet zij nu steeds meer van rust. Een goed afgesloten erf of een (grote) omheinde tuin waar zij lekker kan rondlopen, snuffelen en luieren zou dan ook heerlijk voor haar zijn.

    Caja heeft artrose en krijgt hiervoor Novacam. Voor de start van deze pijnstilling liep zij kreupel en ook nu is zichtbaar dat zij niet meer zo soepel beweegt. Zij moet daarom op de pijnstilling blijven en wilde spelletjes zoals achter balletjes aan rennen zijn niet meer geschikt voor haar.

    Met andere honden kan Caja buiten over het algemeen goed omgaan, maar thuis plaatsen wij haar het liefst als enige hond. Caja kan niet bij katten, maar zij kan wel prima even alleen thuisblijven en gaat ook gemakkelijk mee in de auto.
    Samenwonen met kinderen vinden wij niet geschikt.

    Wij hopen ontzettend dat Caja haar seniorenjaren niet in het asiel hoeft te slijten. Voor deze slimme, trouwe dame zoeken wij een rustige plek bij een ervaren baas, waar zij eindelijk mag genieten van een fijne oude dag.

    Extra info: afgestaan door eigenaar | gesteriliseerd/ gecastreerd | schofthoogte ongeveer 50-60 cm.
    Kennismakingen: Wij vragen potentiële adoptanten altijd om 3x te komen kennismaken en wandelen

    Kenmerken

    SoortHerder
    GeslachtVrouwelijk
    Geboortedatum13 maart 2019
    Kan bij kinderenNee
    Moet bij soortgenotenNee
    Kan bij hondenJa
    Kan bij kattenNee
    Speciale zorgResource Guarding
    Gecastreerd / GesteriliseerdJa
    Kan alleen thuisblijvenJa
    Kan mee in de autoJa
    Gedrag aan de lijnIn training
    Beheerst basis commando'sJa
    ZindelijkJa
    WaaksheidWaakzaam
    Schofthoogtegroter dan 50 cm
    VachtverzorgingWeinig
    Kan loslopenNee
    BeschikbaarheidBeschikbaar
  • Stap 2: Ken onze tarieven

  • Stap 3: Neem contact op

    Geen asiel van de Dierenbescherming

    Kijk op de website van dit asiel voor de contactgegevens.

    Interesse in een van onze dieren? Voer het adoptieformulier in op onze website

    Naar het adoptieformulier

    info@dierenasielzwolle.nl
    Neem contact op