Instantie voor Dierenwelzijn Utrecht
Instantie voor Dierenwelzijn -3508 TC Utrecht
Binnenkort zijn we op zoek naar een nieuw huis voor een aantal jonge ratjes (man en vrouw) geboren op 10 mei + 1 moederrat.
Deze ratten komen uit de laboratoria van de Universiteit Utrecht en het UMC Utrecht. De ratten zijn wit, gezond en goed gehanteerd. Deze dieren zijn niet gebruikt voor onderzoek.
Voorwaarden voor plaatsing zijn: een ruime kooi, tijd voor de verzorging, liever geen honden of katten in dezelfde ruimte. De dieren worden altijd geplaatst in groepjes (vanaf 2) die al aan elkaar gewend zijn. De moederrat zal met 2 dochters geadopteerd worden.
De dieren zijn woensdagmiddag 14 juni op te halen in Utrecht Heb je interesse om deze dieren te adopteren? Of heb je vragen? Mail naar adoptie@ivd-utrecht.nl.
Geslacht | Onbekend |
---|---|
Geboortedatum | 10 mei 2023 |
Aantal dagen in asiel | 8 dagen |
Plaatsbaar vanaf | 24 mei 2023 |
Kan bij kinderen | Onbekend |
Beschikbaarheid | Beschikbaar |
Een aantal proefdieren kan een tweede leven krijgen als huisdier. Sommige onderzoeksinstellingen gaan dan ook op zoek naar een thuis voor deze dieren. Dat gaat niet alleen om honden, of katten, maar ook om kleine dieren als muizen en ratten. De Dierenbescherming zoekt mee naar mensen die hun hart en huis openstellen voor deze dieren. Het zijn gewone dieren, die vaak uiteindelijk niet werden ingezet bij experimenten. Wat zou het mooi zijn om een netwerk van mensen te hebben die nu juist voor deze dieren kiezen!